Saidi loomine
Graafiline disain ja veebidisain

Tellimuse vorm
Meist
Meie meeskond on professionaalne spetsialistide meeskond pikaajalise töökogemusega eebisaitide loomise alal. Meie ettevõtte peamisteks tegevusteks on: veebisaitide loomine, hosting, graafiline disain ja veebidisain. Meie loome veebisaite tahes keerukusega lühikese aja jooksul, promo saitidelt suurte ettevõtjaportaalideni. Lisaks sellele tegeleme ka unikaalse disaini, logo disaini ja polügraafilise disainiga.

Miks peab teil tellima veebisaiti just meilt?

Unikaalne disain
Disaini originaalne idee võimaldab eraldada konkurentide seast ja meelitada rohkem kliente.
Stabiilne töö
Veebisait võib töötada iseseisvalt, pole vajalik hoida teda silma peal, lihtne hallata, lihtne laiendada, ja kõik andmed on turvaliselt kaitstud.
Kvaliteetnekood
Valiidne kood ja SEO-kirjastamine võimaldavad veebisaidil olla Yandex ja Google esimestel positsioonidel, isegi ilma eraldioleva edendamiseta.
Viimased projektid
Meil on palju projekte. Püüdsime valida kõige iseloomulikumad viimatest.
Täielik portfoolio on allpool.
Meie teenused
Paljude aastate jooksul kogutud kogemus võimaldab meil keskenduda keerulistele projektidele. Nüüd on meil võimalik elavdada igasugust ideed, ükskõik kui „võimatu” see ei oleks esimesel pilgul. Meile meeldib see, millega meie tegeleme. Uskuge, see on tõesti lahe!
“Võtmed-kätte”veebisait alates 90
Kui teie kuulute nende inimeste hulka, kes arvavad, et ainult oma ala asjatundjad peavad teostama tööd, siis teil on vaja just „võtmed –kätte” veebisaiti.
Graafiline disain alates 30
Kui teie eesmärk on kõrgeima kvaliteedi ja efektiivsuse tasemega reklaamipolügraafia, olete jõudnud õigesse kohta, kuna meie ettevõttes töötavad spetsialistid, kes täidavad igasuguseid ülesandeid tahes keerukusega. Nende teenuste nimekirja kuulub ka voldikute, plakatite ja logode disaini loomine.
Hosting alates 30
Ostame teile domeeninime ja konsulteerime selle valiku kohta. Pakume hostingut oma serveritel või hääletame individuaalset hostingut teie jaoks.
Portfoolio
Siin on meie saitide ja polügraafilise disaini parimad tööd.
Uudised
Uudised, huvitavad artiklid, ülevaated jne.
Kontaktid
Võtke meiega ühendust telefoni teel või kirjutage e-maili
Meelsasti vastame kõigile teie küsimustele